słoneczne wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 549 tys. zł (5 490 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2007 roku o jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 100 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie malowniczego i urokliwego osiedla z wieloma miejscami parkingowymi oraz rozwiniętą infrastrukturą (szkoły, przedszkola, sklepy). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + balkon + pokój dzienny + jadalnia + przedpokój. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy praktyczna komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Duże wrażenie robi w jego wnętrzu zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami oświetlenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11820)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl