slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Punta Cana)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Punta Cana)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Cana (Dominikana). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 730 823 zł i powierzchnia 191 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 062 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale również poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada całodobowa ochrona. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może gustowną aranżacją kompletnie umeblowanego/wyposażonego wnętrza na światowym poziomie. Dominuje włoski styl. Mieszczą się tu: taras + 2 łazienki + kuchnia + pokój dzienny/jadalnia + 3 sypialnie. W częściach wspólnych znajdziemy m.in.: mini market, jacuzzi, SPA, kort tenisowy i padlowy, pole golfowe, restaurację, bar, klub z basenem, prywatny klub plażowy, baseny etc. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością prywatny parking. Warto w tym miejscu dodać, że na przyszłych właścicieli luksusowego apartamentu na sprzedaż czekają dodatkowo liczne ekskluzywne rabaty i korzyści.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w pobliżu elitarnego pola golfowego, kortów tenisowych oraz licznych miejsc do uprawiania sportów wodnych i nurkowania (rafa koralowa). Nie brakuje tu również restauracji serwujących wyszukane dania, klubów nocnych, a także słynnego parku rozrywki. Okolica uchodzi za niezwykle popularną wśród turystów dzięki swoim szerokim plażom z białym piaskiem i pięknym rafom. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu podziwiać możemy fantastyczny widok. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-592)

Kontakt:
e-mail: k.petrowa@wgn.pl