slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na trzecim piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1,8 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 58 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem bogato wyposażony w nowoczesny sprzęt RTV oraz AGD. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu zachwyca elegancją oraz wytwornością. Znajdziemy tu: łazienkę + kuchnię + 2 sypialnie + pokój dzienny + korytarz + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy funkcjonalna komórka lokatorska. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może również rewelacyjną lokalizacją na terenie prestiżowego i zadbanego osiedla.

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu. Dużym udogodnieniem jest na pewno rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywny apartament na wynajem zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Więcej atrakcyjnych ofert WGN znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.wgn.pl.

WGN zapewnia bezpieczeństwo transakcji, rynkowe ceny, obsługę notarialną i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-431)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl