slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Suwałki

Apartament do wynajmu Suwałki

Luksusowy apartament na wynajem w Suwałkach (podlaskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1,5 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 61,8 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północ – południe, trzy pokoje oraz niedawny rok budowy 1980. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości.

Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany zamożnym klientom bez zwierząt, a także firmom lub klubom sportowym. Luksusowy apartament do wynajmu łącznie z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca nowocześnie urządzonym wnętrzem z następującym podziałem: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny + balkon + wc + przedpokój. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca fantastyczną lokalizacją blisko ładnego parku. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: przedszkola + ośrodek zdrowia + sklepy + szkoły.

WGN to gwarancja bezpiecznej transakcji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Dla Państwa pracuje z wieloletnim doświadczeniem ponad 650 agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w blisko 100 Oddziałach Biur Obrotu Nieruchomości i Kredytów oraz w WGN Development na terenie Polski i zagranicy. Tylko 2021 roku nasi Agenci zrealizowali ponad 15 000 transakcji sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN. Grupa WGN ma zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową i bezpieczną obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-992)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl