slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Poznań

Apartament do wynajmu Poznań

Luksusowy apartament na wynajem w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 500 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 49,6 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód, 2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje swoim przestronnym, nowoczesnym i zadbanym wnętrzem. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się na poszukiwanym na rynku, topowym osiedlu. Wokół cisza i spokój. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Wokół bogata infrastruktura: sklepy, markety, punkty usługowe itp. Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany dla młodych par.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + korytarz + łazienka + wc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata za usługę pośrednictwa dla biura (jednomiesięczny czynsz + VAT). Ekskluzywny apartament na wynajem dla osób bez dzieci na co najmniej 12 miesięcy na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” (koszt ponosi najemca). Zadzwoń i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-38)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl