slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 56,8 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 440 zł/m2, co daje 309 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim, komfortowym, zadbanym i wysmakowanym wnętrzem, na które składają się: salon + sypialnia + pokój + balkon + przedpokój + łazienka z wc. Cena obejmuje nowe meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy także pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy z szerokim dostępem do bogatej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, tereny zielone, obiekty sportowe, supermarkety, place zabaw itp. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-371)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl