komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 2 800 złotych miesięcznie. Powierzchnia 87 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na IV piętrze w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w perfekcyjnej, atrakcyjnej lokalizacji nieopodal wielu sklepów, szkół, szpitala a także licznych terenów zielonych. Dla osób posiadających samochód przewidziano duży, podziemny parking. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu: salon + przedpokój + sypialnia + kuchnia + garderoba + pokój kąpielowy. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się wysokim standardem i wykończeniami z najlepszych materiałów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-9759)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl

x (x)