po lewej komfortowy salon, po prawej funkcjonalna kuchnia w zabudowie w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 265 000 złotych. Powierzchnia 45 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 889 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. VIII piętro w 11-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są odremontowane i sprzedawane wraz z meblami zabudowanymi i sprzętem AGD. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy parking pod blokiem zamykany szlabanem na pilota.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w centrum miasta, nieopodal Jasnej Góry, wielu szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, poczty, urzędów, sklepów, restauracji i barów. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7853)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl