funkcjonalnie urządzony salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 464 000 złotych. Powierzchnia 50,1 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 261 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. II piętro w 7-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 6 m2. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są słoneczne, jasne i przestronne. Umeblowanie i wyposażenie w dużej mierze zostaje.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaż znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej, wielu sklepów, szkół, kościoła, placów zabaw, a także rozległych terenów zielonych i spacerowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Numer licencji zawodowej – 24469. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1694)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl

x (x)