slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 900 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 64 m2 i pochodzeniem z rynku pierwotnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje od pierwszego przekroczenia progu swoim wysmakowanym wnętrzem, słonecznym balkonem oraz kompletnym umeblowaniem. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + balkon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + wc + korytarz. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje również atrakcyjną lokalizacją w pobliżu parku, placów zabaw, szkół, przedszkoli, żłobków, sklepów etc.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Właściciel może wystawić fakturę VAT. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13702)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl