slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, trzykondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 201 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 74,8 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 389 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ponadprzeciętnym potencjale, komfortowym wnętrzu oraz funkcjonalnych pomieszczeniach dodatkowych: strychowym oraz piwnicznym. Rodziny posiadające samochód zainteresują na pewno liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku. Nowi właściciele oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu mają możliwość również parkowania na posesji, w ogrodzie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Do długiej listy zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu koniecznie należy dodać fantastycznie zaprojektowane i zaaranżowane wnętrze: łazienka + sypialnia + przedpokój + kuchnia + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (placówki edukacyjne + targowisko miejskie + apteki + sklepy + ośrodki zdrowia etc.). Na entuzjastów zdrowego stylu życia czekają imponujące tereny rekreacyjne oraz obiekty sportowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do znanego i cenionego przez naszych mieszkańców programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13827)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl