slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,6 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 43,5 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa pokoje oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2007. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o trzech kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany najzamożniejszym i najbardziej wymagającym klientom szukającym życie na europejskim poziomie w ciszy i spokoju. Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim komfortowym i wytwornym wnętrzem w bardzo wysokim standardzie. Dodatkowo właściciel dopuszcza doposażenie wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Niesamowicie efektownie prezentuje się tu oryginalne oświetlenie LED-owe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca ponadto elitarną lokalizacją w słynnej inwestycji apartamentowej. To zamknięte i monitorowane osiedle. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią z pewnością światłowodowy internet. Kolejną, niecodzienną zaletą jest możliwość korzystania z osiedlowej siłowni. Rodziny posiadające samochód zainteresują liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym. Sporym udogodnieniem dla wszystkich okaże się z kolei przynależna komórka lokatorska. Rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
– balkon;
– hol;
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.;

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13784)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl