slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Marbella (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 118 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 29 561 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 488 158 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje olbrzymim potencjale aranżacyjnym (wnętrze w pełni konfigurowalne pod względem cech zgodnie z gustami każdego klienta – szeroki zakres wykończeń i ulepszeń). Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych sali gimnastycznej oraz wydzielonego pomieszczenia do przechowywania. Zamożni właściciele aut docenią z pewnością podziemne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elitarną lokalizacją w sercu miasta, raptem 50 metrów od promenady, plaży i klubu sportów wodnych.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-39283)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl