slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 899 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 45 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje swoim komfortowym wnętrzem ze słonecznym balkonem. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca również prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. Wokół najpotrzebniejsze w codziennym życiu punkty: galeria handlowa, sklepy, lokale usługowe, rektorat PUM, wyższa uczelnia. Pomimo ścisłego centrum to niezwykle spokojna i cicha okolica. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są zadbane, umeblowane i w pełni wyposażone. WGN poleca i zaprasza na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13908)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl