slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 700 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 25,57 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o 3 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Z okien oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na Starówkę. Luksusowy apartament na wynajem o optymalnej powierzchni zapewniający niskie koszty utrzymania + świetne położenie. Ekskluzywny apartament do wynajęcia doskonale nadaje się dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca z możliwością korzystania z bliskości kulturalnego życia miasta. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie: pokój dzienny/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw., najmu okazjonalnego (koszt po stronie właściciela). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko dla osób niepalących i bez zwierząt. Luksusowy apartament do wynajmu na dłuższy czas, tj., minimum rok. Zmotoryzowani docenią na pewno miejsca parkingowe przy budynku. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14215)

Kontakt:
e.cawricz@wgn.pl