slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 900 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 34,6 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2013. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym wnętrzem gwarantującym przyszłym najemcom życie na europejskim poziomie:
– salon/sypialnia;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Właściciele wykazują gotowość doposażenia ekskluzywnego apartamentu pod konkretne potrzeby przyszłych lokatorów.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w nowoczesnym budynku. Malownicza lokalizacja na ogrodzonym osiedlu przy Puszczy Bukowej to kolejna z długiej listy jego zalet. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Dla zmotoryzowanych przygotowano zewnętrzne miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa domofon. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości Szczecin, pl. Lotników 7

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14101)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl