slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 16,5 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1997. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 70 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,155 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności zaaranżowanym z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół wnętrzem. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń: przedpokój, łazienka, 2 sypialnie, aneks kuchenny, pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależną piwnicą. Zmotoryzowanych ucieszy z kolei miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Blisko teatr, kino, restauracje, puby, bary, galerie handlowe, dyskonty popularnych marek, urzędy, sklepy, cukiernie, piekarnie, park etc. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd na obwodnicę. Ciekawych rozwiązaniem jest zamykany dziedziniec z pięknym, zadbanym trawnikiem przy budynku.

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień. Właściciele aut docenią miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przestronnym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem, z którego roztacza się imponujący widok na park.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1752)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl