słoneczny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin (okolice)

Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 300 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 33 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien, funkcjonalny rozkład pokoje oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2009. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoim komfortowym, prestiżowym i stylowo wykończonym wnętrzem. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się na terenie elitarnego, chronionego osiedla. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest kompletnie umeblowane. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są urządzone ze smakiem w nowoczesnym klimacie, a na dodatek słoneczne i ciepłe.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10182)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl