słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 452 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 73 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 398 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2019 roku. W trakcie prac remontowych wymieniono okna, instalację hydrauliczną i elektryczną. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– balkon
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Nieopodal znajdziemy przedszkole, szkołę, sklepy, markety, słynną promenadę oraz las. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Możesz zaproponować swoją cenę. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy: a.luszcz@wgn.pl. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8657)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl