stylowy salon w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 400 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 84 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien i 3 komfortowe pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu z niesamowicie stylowym i pięknym wnętrzu z zachowaną sztukaterią, piecem kaflowym i oryginalnymi, odrestaurowanymi, drewnianymi drzwiami. Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w prestiżowej okolicy, w centrum miasta. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12345)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl