slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Ustroń

Apartament do wynajmu Ustroń

Ekskluzywny apartament na wynajem w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na II piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 300 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla, w sąsiedztwie lasu, na obrzeżach miasta. W zasięgu wzroku liczne sklepy, szkoły, restauracje, punkty usługowe. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje zaprojektowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem o następującym rozkładzie:
– przedpokój;
– łazienka;
– salon;
– kuchnia;
– balkon;
– sypiania.
Wnętrze wyposażone w nowoczesnym stylu. Rodziny posiadające samochód zainteresują liczne miejsca parkingowe na terenie osiedla.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-krotnego czynszu + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27514)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl