slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziewięciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,29 mln zł i powierzchnia 88,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 609 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie umeblowanym wnętrzem gwarantującym przyszłym właścicielom życie na najwyższym poziomie: 3 sypialnie + łazienka + pokój dzienny + kuchnia + balkon + przedpokój + wc. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom nie tylko wspomniany wyżej komfort i wygodę, ale również poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa (monitoring + ochrona). Rodziny z małymi dziećmi docenią place zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca atrakcyjną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego kompleksu apartamentowego w sercu jednej z najpopularniejszych, gdańskich dzielnic. Tuż obok rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy z przepięknymi, spacerowymi alejami, siłowniami pod chmurką, gęstą siecią ścieżek rowerowych oraz rozległymi terenami rekreacyjnymi. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do lotniska. Na wyciągnięcie ręki piekarnie, stacje benzynowe, galeria handlowa, sklepy, park handlowy, punkty usługowe.

Więcej ofert na www.wgn.pl. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1779)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl