slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wałbrzych (okolice)

Apartament do wynajmu Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Studio / 1 pokój / kawalerka. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 39 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na drugim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach. Cena oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu zawiera czynsz najmu + opłaty administracyjne. Natomiast opłaty licznikowe za gaz, prąd i wodę są rozliczane indywidualnie, co pozwala na kontrolę własnych kosztów.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym układem pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją w otoczeniu parku, w sercu miasta. To doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu wśród zieleni (park). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przepięknie umeblowanym/wyposażony. Luksusowy apartament na wynajem dedykowany majętnym klientom, którzy cenią wysoki komfort życia, nowoczesność oraz wygodę.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na darmową prezentację. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednego czynszu najmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-181)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl