slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wałbrzych (okolice)

Apartament do wynajmu Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,8 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 46 metrach kwadratowych. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie nowy i dotychczas przez nikogo nie był zamieszkany. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje swoim najemcom nie tylko bezpieczeństwo (antywłamaniowe, automatycznie sterowane rolety), ale i wygodę (elektronicznie sterowane, strefowe ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ponadto swoim estetycznie wykończonym wnętrzem:
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– przedpokój;
– pokój dzienny;
– balkon;
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w najbardziej elitarnej lokalizacji, to znaczy w samym sercu miasta. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-96)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl