slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 9 950 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 101,27 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać cztery pokoje. Rok oddania do użytku – 1900. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na czwartym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje swoim prestiżową lokalizacją tuż przy Rynku. Luksusowy apartament na wynajem imponuje ogromnym potencjałem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia projektu słynnego biura architektonicznego. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca przepięknie wykończonym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem:
– kuchnia;
– pokój kąpielowy;
– 3 sypialnie;
– salon;
– garderoba.

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje swoim najemcom nie tylko najwyższy komfort (prywatna sauna, ogrzewanie podłogowe), ale i bezpieczeństwo. Luksusowy apartament do wynajmu oferuje domownikom doskonałe warunki do spokojnego i dostatniego życia. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15793)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl