slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert powierzchnią 53,68 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 227 zł/m2. Budynek z 2014 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 549 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym klientom, dla których życie na europejskim poziomie w najwyższy standardzie, poczuciu bezpieczeństwa oraz spokoju to priorytety. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje rewelacyjną lokalizacją w poszukiwanej na rynku, pełnej zieleni okolicy. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, służby zdrowia, placówek edukacyjnych, dyskontów znanych marek, marketów, piekarni, drogerii, żłobków, aptek, szkół, przedszkoli, bibliotek, obiektów sportowych, restauracji, placów zabaw, kawiarni, salonów, barów. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Poznania oraz na autostradę A2. Osoby posiadające samochód docenią nieodpłatny, ogrodzony parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca wytwornym i stylowym wnętrzem, gdzie znajdziemy: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + korytarz + 2 sypianie. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-730)

Kontakt:
e-mail: i.kolusniewska@wgn.pl