slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Zgorzelec

Apartament do wynajmu Zgorzelec

Luksusowy apartament do wynajmu w Zgorzelcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,3 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 40 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się wytwornym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może także nobilitująca lokalizacją w centrum. Wokół niska zabudowa. Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury, jak: sklepy, urzędy. W pobliżu znajdziemy też przejście graniczne do Niemiec. Właścicieli aut na pewno ucieszy strzeżony parking w odległości 150 m. Luksusowy apartament na wynajem wraz z kompletnym wyposażeniem (w cenie).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki całodobowemu monitoringowi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój + sypialnia + taras. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. W przypadku wszelkich pytań proszę o kontakt mejlowy. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Pomagamy w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy Ci w uzyskaniu korzystnej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-544)

Kontakt:
e-mail: Zgorzelec@wgn.pl