odważne kolory w pokoju dziennym luksusowego apartamentu na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 320 tys. zł (5 614 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 57 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: kuchnia + 2 sypialnie + salon + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszło kapitalny remont, kiedy to m.in. położono nowe podłogi, wstawiono drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, wymieniono instalacje, zaaranżowano pomieszczenia urządzono w nowoczesnym stylu etc. Na koniec warto dodać, że właściciel dopuszcza pozostawienie części umeblowania (tym całej kuchni ze sprzętem AGD).

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także malowniczą i zieloną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Blisko stąd do przedszkola, szkoły, na zakupy do sklepów. Dojazd do centrum zajmuje jedynie parę minut. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2949)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl