zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 772 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym IV piętrze w 11-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 57 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 329 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + balkon + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia + przedpokój. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po remoncie. W trakcie prac remontowych m.in.:
– wymieniono instalację
– wymieniono podłogi
– wymieniono drzwi wewnętrzne
– wymieniono drzwi zewnętrzne
– wszystkie pomieszczenia urządzono w nowoczesnych, jasnych barwach.
Właściciel dopuszcza pozostawienie części umeblowania (tym całej kuchni ze sprzętem AGD).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą, malowniczą i zieloną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Na wyciągnięcie ręki liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole. Dojazd do centrum zajmuje jedynie kilka minut. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2949)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl