slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Augustów

Apartament na sprzedaż Augustów

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Augustowie (podlaskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 45,6 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 254 zł/m2, co daje 650 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2020 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może nowoczesnym wnętrzem z kompletnym wyposażeniem (umeblowanie, sprzęt RTV/AGD). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także prestiżową lokalizacją w nowym apartamentowcu nieopodal pięknego jeziora. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się także pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż prezentuje się następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– taras.
Z okien oraz tarasu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na jezioro oraz części zielone. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią duży parking przed budynkiem (własne miejsce parkingowe). Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera widoczne na zdjęciach wyposażenie (meble + sprzęt RTV/AGD).

Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-943)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl