slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 50 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 180 zł/m2. Budynek z 2009 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 559 000 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym domownikom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również swoim elegancko i wytwornie zaaranżowanym wnętrzem, na które składają się: antresola + wiatrołap + łazienka z wc + sypialnia + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z piwnicą, wiatą garażową, a także dwoma miejscami postojowymi. Dużym udogodnieniem jest przepiękny taras oraz ogród. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13048)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl