slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). 1 pokój / studio / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, sześciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 27,88 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 822 zł/m2, co daje 469 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2023 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ doskonale nadaje się pod bezpieczną lokatę kapitału i późniejszy, lukratywny wynajem z dużym zyskiem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do bogatych inwestorów, zamożnych singli oraz majętnych par, którzy cenią europejski poziom życia, wygodę, komfort i bliskość natury. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje eleganckim i wytwornym wnętrzem z następującym rozkładem: przedpokój + balkon + pokój dzienny/sypiania + aneks kuchenny + łazienka. Rodziny posiadające samochód ucieszy przynależne, naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 25 tys. zł).

Luksusowy apartament do sprzedaży całkowicie nowy i nigdy nie był zamieszkały. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom zarówno bezpieczeństwo (domofon), jak i komfort i wygodę. Rodziny z małymi dziećmi docenią pobliskie place zabaw i strefy odpoczynku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca urzekającą lokalizacją w poszukiwanej na rynku dzielnicy. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd nie tylko do centrum, ale i w pozostałe części miasta. Blisko przedszkola, żłobki, szkoły, sklepy, lokale usługowe, zakłady kosmetyczne, punkty usługowe, place zabaw, strefy fitness. W najbliższej okolicy dużo zieleni, cisza i spokój. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1798)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl