slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Apartament na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,08 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 596 zł/m2. Budynek z 2012 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 369 900 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy standard i komfort dzięki m.in. rozprowadzonej instalacji klimatyzacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– hol;
– łazienka;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– kuchnia;
– pokój dzienny.
Rodziny posiadające samochód docenią pobliski parking przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją na obrzeżach miasta, ale jednocześnie blisko centrum i sklepów. W najbliższej okolicy luźna zabudowa i dużo zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26643)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl