slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 58,42 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 155 zł/m2, co daje 418 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje kompletne umeblowanie oraz osprzęt widoczny na zdjęciach.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. O to pierwsze dbają antywłamaniowe rolety na pilota, a także antywłamaniowe drzwi zewnętrzne z wizjerem Wi-Fi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również fantastyczną lokalizacją na terenie nowoczesnego, spokojnego i bezpiecznego osiedla, w poszukiwanej na rynku okolicy. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: poczta, obiekty kultu religijnego, punkty usługowe, galerie handlowe, dyskonty znanych sieci, sklepy, szkoły, żłobki, przedszkola etc. Rodziny z małymi dziećmi oraz spacerowicze docenią pobliski park. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji oryginalnym i efektownym oświetleniem LED-owym. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy zarówno pomieszczenie piwniczne, jak i komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: łazienka + garderoba + wc + sypialnia + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Przed prezentacją tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu) przed oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty, a także zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3195)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl