znakomicie zaaranżowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 3 848 500 złotych (24 829 zł/mkw.), a także ogromną powierzchnię 155 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to między innymi zaawansowany system alarmowy. Warto w tym miejscu podkreślić kolejną zaletę tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, a mianowicie zapierający dech w piersiach widok na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + taras + 2 łazienki + przedpokój. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto jeszcze dodać znakomitą lokalizację na terenie elitarnego kompleksu z basenem i ogrodem. Co więcej, przyszli właściciele otrzymują 15 – 20% zniżki na restauracje, bary i SPA znajdujące się na terenie kompleksu. Nie bez znaczenia jest także opcja skorzystania z usługi serwisu sprzątającego. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl