designerski salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,7 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 185 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 319 900 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: schowek + pokój dzienny + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duży poziom prestiżu w niezwykle nobilitującej lokalizacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, które szukają kontaktu z naturą. Ekskluzywny apartamentu do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.  Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę więcej szczegółów na temat tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. ()

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl