wizualizacja prezentuje przykładową aranżację nowoczesnego wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 135,26 m2, lokalizacją, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 3 714 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoją ceną 502 301 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się oryginalną, nowoczesną architekturą i wyjątkową lokalizacją. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla osób ceniących prestiż, swobodę, przestrzeń oraz duże nasłonecznienie. Na osobną uwagę zasługuje zadbany ogród, a także zapierający dech w piersiach widok z okien.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: salon + spiżarnia + pomieszczenie techniczne + aneks kuchenny + łazienka
POZIOM 1: komunikacja + łazienka + sypialnia + 2 pokoje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem parkingowym wliczonym w cenę. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie komfortu, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy transakcji zakupu tego luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5003)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl