slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Apartament na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 74,92 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 676 zł/m2, co daje 650 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z przynależnym pomieszczeniem strychowym oraz dwoma miejscami parkingowymi. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto dopisać starannie wypielęgnowany ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka doskonałą lokalizacją. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom życie na imponującym poziomie w otoczeniu komfortu i wygód (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa funkcjonalnym wnętrzem z interesującym rozkładem pomieszczeń:
NIŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + salon + schody + hol + kuchnia;
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + 3 sypialnie + hol + balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13834)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl