slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 59 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygód i prestiżu. Dla przykładu w jego wnętrzu rozprowadzona jest instalacja klimatyzacji. Zmotoryzowani ucieszą się z miejsca postojowego w podziemnym garażu. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto jasnym i słonecznym wnętrzem, gdzie znajdziemy: przedpokój + łazienkę + gabinet + garderobę + sypialnię + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje także swoją fantastyczną lokalizacją z szybkim dojazdem nie tylko do centrum, ale również na autostradę i Autostradową Obwodnicę Wrocławia. To teren ekskluzywnej inwestycji mieszkaniowej w pobliżu rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego. Są tu salony usługowe, parki, tereny zielone, przedszkola, szkoły, sklepy.

Luksusowy apartament do wynajmu jeszcze nowy i pachnący świeżością. Polecamy serdecznie i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji bezpieczeństwo, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3781)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl