slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Chełm

Apartament na sprzedaż Chełm

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Chełm (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,7 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 281 zł/m2. Budynek z 1989 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 395 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w zielonej okolicy z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. Znajdziemy tu: przedszkola, szkoły, sklepy, markety, przychodnie zdrowia, żłobki, dyskonty, galerie handlowe, kościoły etc. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią ogólnodostępne miejsca parkingowe przy bloku. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyposażony w liczne gadżety XXI wieku, jak np. inteligentny system „smart home”, dzięki któremu można m.in. zarządzać funkcjami, sterować światłem, zabezpieczyć się przed zalaniem itp. Jest tu także światłowodowy internet. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności estetycznie urządzonym wnętrzem i przemyślanym układem pokoi i pomieszczeń: kuchnia + łazienka + pokój dzienny + sypialnia + balkon + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały urządzone z dbałością o każdy szczegół (w cenie), tworzą spójną całość, która wyróżnia się swoim niepowtarzalnym stylem. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie przez profesjonalnego projektanta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przed prezentacją luksusowego apartamentu do sprzedaży poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli luksusowego apartamentu na sprzedaż konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu na rynku nieruchomości w Polsce. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, doradztwo kredytowe oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (088-2)

Kontakt:
e-mail: tomasz.pastuszak@wgn.pl