slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 57,72 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 922 zł/m2, co daje 515 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2018 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa malowniczą lokalizacją w sąsiedztwie przepięknego parku. W okolicy nie brakuje niezbędnych w codziennym życiu punktów usługowych, marketów, sklepów, szkół, przedszkoli, stacji paliw, urzędów, przychodni zdrowia, szpitala, kin, targu z ekologiczną żywnością itp. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia domownikom zarówno najwyższy standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa (domofon). Praktyczny rozkład pokoi wygląda tu następująco: 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + salon + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie ze znajdującym się w jego wnętrzu umeblowaniem/wyposażeniem (do uzgodnienia). Właściciele aut docenią z pewnością liczne miejsca postojowe na parkingu obok budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z estetycznie wykończonym tarasem oraz przemyślanym pomieszczeniem przynależnym (komórka lokatorska). Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Prezentacja i zakup luksusowego apartamentu zawsze w obecności agenta WGN. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4251)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl