slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Girne)

Apartament na sprzedaż Cypr (Girne)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Girne (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 18 580 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 743 219 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu najnowszych technologii i rozwiązań (infrastruktura internetowa, telewizja satelitarna). Dużym udogodnieniem dla mieszkańców luksusowego apartamentu na sprzedaż będzie na pewno także rozprowadzona klimatyzacja. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + sypialnia. Bezpieczeństwa wszystkich lokatorów pilnuje profesjonalny system kamer CCTV.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla z bogatą ofertą w częściach wspólnych, gdzie znajdziemy m.in. kryty i odkryty parking, przepiękny ogród krajobrazowy oraz basen. W okolicy działa prężny klub golfowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także olbrzymim potencjałem inwestycyjnym i znakomicie nadaje się pod lokatę kapitału z myślą o późniejszym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Wpływ na to ma rosnące zainteresowanie majętnych obcokrajowców tutejszymi nieruchomościami, bliskość plaży, morza oraz licznych rozrywek i atrakcji.

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tego luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-618)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl