slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 44 metry kwadratowe powierzchni i położony jest na IV piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 899 zł/m-c oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może klimatyzowanym, komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem ze słonecznym balkonem. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. Nieopodal znana i lubiana przez mieszkańców galeria handlowa, rektorat wyższej uczelni, cisza i spokój. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– duży pokój;
– strefa kuchenna;
– strefa wypoczynkowa;
– aneks sypialny;
– balkon;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia nowym najemcom niebywały komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną klimatyzację.  Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13563)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl