slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Tabilsu)

Apartament na sprzedaż Cypr (Tabilsu)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tabilsu (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 080 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 886 400 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim eleganckim i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami stylu wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + 2 łazienki + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na oczarowuje ponadto swoją rewelacyjną lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Właściciele aut docenią z pewnością pobliski parking. W częściach wspólnych znajdziemy: saunę, centrum fitness, plac zabaw dla dzieci, ogród i baseny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-543)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl