slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 541 535 zł i powierzchnia 78 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Budynek planowany do oddania w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 943 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały nie tylko do zamieszkania, ale również jako pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym wynajmie albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim nowoczesnym wnętrzem, aranżacją zgodną z najmodniejszymi trendami oraz przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + taras. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony został w liczne udogodnienia podnoszące komfort jego użytkowania, jak np. klimatyzacja, wideodomofon, infrastruktura do Internetu, infrastruktura do telewizji satelitarnej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także fantastyczną lokalizacją w pobliżu morza, plaży, autostrady, lotniska, centrum, szkoły, przedszkola, hotelu, starożytnego miasta, klasztoru, toru kartingowego, uniwersytetu itp. Okolica uważana jest za topową i najbardziej poszukiwaną na rynku w tej części kraju. To osiedle, które łączy kulturę lokalną z zagraniczną. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-521)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl