slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wałbrzych (okolice)

Apartament do wynajęcia Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 46 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 500 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w najbardziej prestiżowej lokalizacji, to znaczy w samym w centrum miasta. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może również zadbanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, na które składają się: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom najwyższy standard komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to między innymi sterowane elektronicznie ogrzewanie podłogowe z podziałem na strefy oraz sterowane automatycznie antywłamaniowe rolety.

Luksusowy apartament do wynajęcia dotychczas nie był zamieszkany. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-96)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl