slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Studio / 1 pokój / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziewięciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 537 380 zł i powierzchnia 60 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziewiątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 956 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa imponującym widokiem na góry i morze. Nieopodal bogata infrastruktura. Nie brakuje tu również wielu atrakcji. Są historyczne ruiny starożytnego miasta, są tajemnicze zamki skrywające mroczne historie. Blisko na plażę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją oraz bogatą ofertą w częściach wspólnych osiedla, gdzie znajdziemy: pole golfowe, ścieżki spacerowe, parking, bary, ogrody, sklepy, place zabaw, restauracje, grill, baseny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę. O to pierwsze troszczą się kamery bezpieczeństwa i całodobowa ochrona. Komfort z kolei zapewniają klimatyzatory.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca ponadto wystylizowanym i wysmakowanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi. Znajdziemy tu: balkon, łazienkę, aneks kuchenny, salon/sypialnię.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-555)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl