slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). 1 [pokój / studio/kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 64 m2, lokalizacją na jedenastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 233 zł/m2. Budynek z 2022 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 398 880 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może olbrzymim potencjałem inwestycyjnym z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją, która uważana jest za jedną z najczęściej wybieranych destynacji wakacyjnych Cypru. Na plażę spacerem dojdziemy w nieco ponad kwadrans. W zasięgu wzroku mamy szkoły, sklepy, ośrodki zdrowia, punkty usługowe. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy parkingi, place zabaw, baseny i centra fitness.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany wieloma nowoczesnymi technologiami, jak centralny system satelitarny, profesjonalny system kamer bezpieczeństwa, wideodomofony, klimatyzacja, centralny system internetowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim śródziemnomorskim stylem wykończenia:
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– salon;
– sypialnia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-550)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl