slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Rincon de La Victoria)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Rincon de La Victoria)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Rincon de La Victoria (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 588 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 140 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 342 320 zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od przekroczenia progu zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz zapierającym dech w piersiach widokiem z okien na andaluzyjską scenerię. Na właścicieli aut czeka parking. Luksusowy apartament na sprzedaż w korzystnej cenie. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać urzekającą lokalizację na terenie prestiżowego kompleksu. Interesująco prezentuje się także oferta części wspólnych, gdzie znajdziemy: siłownie, baseny oraz bajecznie piękne ogrody.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + kuchnia + taras + salon + 3 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9360)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl