slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 779 tys. zł i powierzchnia 112,39 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 931 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności eleganckim, komfortowym i zadbanym wnętrzem z następującym podziałem na pokoje i pomieszczenia:
NIŻSZY POZIOM: wc + gabinet + jadalnia + pokój dzienny + balkon + spiżarnia + kuchnia;
WYŻSZY POZIOM: hol + łazienka + sypialnia + pokój dla dziecka.
Duże wrażenie estetyczne robi na pewno oryginalne oświetlenie wnętrza. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią z pewnością aż dwa miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom bezpieczeństwo, a także komfort i wygodę. Dbają o to: domofon, monitoring, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, zautomatyzowane rolety zewnętrzne, moskitiery. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu przede wszystkim zamożne osoby, które szukają kontaktu z naturą i cenią przyrodę. Czeka tu na nich przepiękny staw, długie aleje do spacerowania, a także tężnia solankowa. Lokalizacja zapewnia również szybki dojazd do autostrady. Rodziny z małymi dziećmi mają również dogodny dostęp do przedszkola i szkoły.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym, aktywnym zawodowo klientom, którzy cenią życie na europejskim poziomie, komfort, prestiż, elegancję oraz bliskość dużej aglomeracji miejskiej. Na koniec warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany został przez zawodowego architekta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-379)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl