slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Tabilsu)

Apartament na sprzedaż Cypr (Tabilsu)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tabilsu (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 886 400 zł i powierzchnia 83 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 680 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych (baseny, plac zabaw, centrum fitness, sauna, ogród). Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną, spokojną i cichą okolicy. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno pobliski parking. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto wytwornym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami designie wnętrzem (2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + salon + 2 łazienki).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-543)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl